O NÁS


Společnost Strojpex personal s.r.o. je mladá personální společnost, která vznikla oddělením od mateřské společnosti STROJPEX CZ s.r.o. v roce 2015 a specializuje se výhradně na automobilový průmysl. Z historie společnosti... Společnost STROJPEX CZ s.r.o. (Nádražní 910, Uničov 783 91), personální agentura, působící v různých obměnách hlavně na Českém a Slovenském pracovním trhu již dvanáct let. 

Společnost se zprvu specializovala výhradně na strojírenský průmysl. Později s přibývajícími profesními zkušenostmi začala výrazně působit také v automobilovém, elektrotechnickém, textilním průmyslu, logistice a to v krajinách evropské unie jako jsou Česká republika, Slovenská republika a Německo, kde působíme mimo jiné i v oblasti opatrovatelských služeb. Během našeho působení se řídíme zásadami slušnosti, spolehlivosti a spokojenosti našich zaměstnanců a obchodních partnerů a to bez rozdílů toho či jde o malou firmu nebo nadnárodní společnost. 

Výběru našich uchazečů od prvního kontaktu věnujeme mimořádnou péči, přesvěčte se sami, že také kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti. Po celou dobu obchodního vztahu dbáme na pravidelný kontakt mezi námi a odběratelskou organizací.